üld1

Väike laps on avatud ja uudishimulik. Just siis on õige aeg, et tutvustada talle mitmesuguseid tegevusi ja hobisid. Rõhk on spordiarmastuse tekitamisel läbi positiivse treeningkogemuse, mitte ilmtingimata tippsportlaseks saamisel. Tähelepanu all on harjutuste õige tehnika omandamine, mis annab hea põhja lapse edaspidistele treeningutele. Trenn sobib hästi ka kaaluprobleemidega lastele ning soovi korral on võimalik saada nõuandeid tervislikuks toitumiseks.

Üldkehalise ettevalmistuse treeningutel keskendutakse kogu keha üldisele arendamisele kasutades lihtsamaid ja levinuimaid üldarendavaid harjutusi (erinevad jooksud, hüpped, kukerpallid, tasakaaluharjutused, akrobaatika elemendid).  Treeningutel tehakse tutvust erinevate traditsiooniliste spordialade baasoskustega (kergejõustik, pallimängud, võimlemine, tõstmine) ning oluline roll on ka liikumismängudel.

Treening toimub nii spordimajas sees kui ka spordimaja juures muruplatsil väljas (kui ilm lubab).
Riietus: mugavad spordiriided ja -jalanõud (vahetusjalanõud!)

5-7a (lasteaed): uued treeningud jälle sügisel 2022! GRUPP KOMPLEKTEERIMISEL
7a ja vanemad: E, K, R 17.00-18.00 – treeningud alates septembrist, uued huvilised on oodatud meiega liituma!

NB! Need, kes käivad teisipäeviti Kivilinna kooli matisaalis, nendele on lisatrennid spordimajas tasuta (sisalduvad koolitrennide kuutasus).

Kuutasu 25€.